Terminarz rozgrywek

Zapraszamy do zapoznania się z terminarzem rozgrywek rundy jesiennej.

Runda jesienna 2010:

1. kolejka: 14.08.2010 (sobota) godzina 17:00
Nadwiślan Góra – AKS Mikołów
Polonia Marklowice – MRKS Czechowice-Dziedzice
LKS Czaniec – Rekord Bielsko-Biała
GTS Bojszowy – Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Grunwald Ruda Śląska – Gwarek Ornontowice
Naprzód Rydułtowy – Zapora Porąbka
KS Żory – Przyszłość Rogów
Unia Racibórz – Carbo Gliwice
Odra II Wodzisław Śląski – VACAT

2. kolejka: 21.08.2010 (sobota) godzina 17:00
AKS Mikołów – Carbo Gliwice
Przyszłość Rogów – Unia Racibórz
Odra II Wodzisław Śląski – KS Żory
Gwarek Ornontowice – Naprzód Rydułtowy
Podbeskidzie II Bielsko-Biała – Grunwald Ruda Śląska
Rekord Bielsko-Biała – GTS Bojszowy
MRKS Czechowice-Dziedzice – LKS Czaniec
Nadwiślan Góra – Polonia Marklowice
Zapora Porąbka – VACAT

3. kolejka: 25.08.2010 (środa) godzina 18:00
Polonia Marklowice – AKS Mikołów
LKS Czaniec – Nadwiślan Góra
GTS Bojszowy – MRKS Czechowice-Dziedzice
Grunwald Ruda Śląska – Rekord Bielsko-Biała
Naprzód Rydułtowy – Podbeskidzie II Bielsko-Biała
KS Żory – Zapora Porąbka
Unia Racibórz – Odra II Wodzisław Śląski
Carbo Gliwice – Przyszłość Rogów
Gwarek Ornontowice – VACAT

4. kolejka: 28.08.2010 (sobota) godzina 17:00
AKS Mikołów – Przyszłość Rogów
Odra II Wodzisław Śląski – Carbo Gliwice
Zapora Porąbka – Unia Racibórz
Gwarek Ornontowice – KS Żory
Rekord Bielsko-Biała – Naprzód Rydułtowy
MRKS Czechowice-Dziedzice – Grunwald Ruda Śląska
Nadwiślan Góra – GTS Bojszowy
Polonia Marklowice – LKS Czaniec
Podbeskidzie II Bielsko-Biała – VACAT

5. kolejka: 04.09.2010 (sobota) godzina 17:00
LKS Czaniec – AKS Mikołów
GTS Bojszowy – Polonia Marklowice
Grunwald Ruda Śląska – Nadwiślan Góra
Naprzód Rydułtowy – MRKS Czechowice-Dziedzice
KS Żory – Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Unia Racibórz – Gwarek Ornontowice
Carbo Gliwice – Zapora Porąbka
Przyszłość Rogów – Odra II Wodzisław Śląski
Rekord Bielsko-Biała – VACAT

6. kolejka: 08.09.2010 (środa) godzina 17:00
AKS Mikołów – Odra II Wodzisław Śląski
Zapora Porąbka – Przyszłość Rogów
Gwarek Ornontowice – Carbo Gliwice
Podbeskidzie II Bielsko-Biała – Unia Racibórz
Rekord Bielsko-Biała – KS Żory
Nadwiślan Góra – Naprzód Rydułtowy
Polonia Marklowice – Grunwald Ruda Śląska
LKS Czaniec – GTS Bojszowy
MRKS Czechowice-Dziedzice – VACAT

7. kolejka: 11.09.2010 (sobota) godzina 17:00
GTS Bojszowy – AKS Mikołów
Grunwald Ruda Śląska – LKS Czaniec
Naprzód Rydułtowy – Polonia Marklowice
KS Żory – MRKS Czechowice-Dziedzice
Unia Racibórz – Rekord Bielsko-Biała
Carbo Gliwice – Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Przyszłość Rogów – Gwarek Ornontowice
Odra II Wodzisław Śląski – Zapora Porąbka
Nadwiślan Góra – VACAT

8. kolejka: 18.09.2010 (sobota) godzina 17:00
AKS Mikołów – Zapora Porąbka
Gwarek Ornontowice – Odra II Wodzisław Śląski
Podbeskidzie II Bielsko-Biała – Przyszłość Rogów
Rekord Bielsko-Biała – Carbo Gliwice
MRKS Czechowice-Dziedzice – Unia Racibórz
Nadwiślan Góra – KS Żory
LKS Czaniec – Naprzód Rydułtowy
GTS Bojszowy – Grunwald Ruda Śląska
Polonia Marklowice – VACAT

9. kolejka: 25.09.2010 (sobota) godzina 17:00
Grunwald Ruda Śląska – AKS Mikołów
Naprzód Rydułtowy – GTS Bojszowy
KS Żory – Polonia Marklowice
Unia Racibórz – Nadwiślan Góra
Carbo Gliwice – MRKS Czechowice-Dziedzice
Przyszłość Rogów – Rekord Bielsko-Biała
Odra II Wodzisław Śląski – Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Zapora Porąbka – Gwarek Ornontowice
LKS Czaniec – VACAT

10. kolejka: 29.09.2010 (środa) godzina 17:00
AKS Mikołów – Gwarek Ornontowice
Podbeskidzie II Bielsko-Biała – Zapora Porąbka
Rekord Bielsko-Biała – Odra II Wodzisław Śląski
MRKS Czechowice-Dziedzice – Przyszłość Rogów
Nadwiślan Góra – Carbo Gliwice
Polonia Marklowice – Unia Racibórz
LKS Czaniec – KS Żory
Grunwald Ruda Śląska – Naprzód Rydułtowy
GTS Bojszowy – VACAT

11. kolejka: 02.10.2010 (sobota) godzina 16:00
Naprzód Rydułtowy – AKS Mikołów
KS Żory – GTS Bojszowy
Unia Racibórz – LKS Czaniec
Carbo Gliwice – Polonia Marklowice
Przyszłość Rogów – Nadwiślan Góra
Odra II Wodzisław Śląski – MRKS Czechowice-Dziedzice
Zapora Porąbka – Rekord Bielsko-Biała
Gwarek Ornontowice – Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Grunwald Ruda Śląska – VACAT

12. kolejka: 09.10.2010 (sobota) godzina 16:00
AKS Mikołów – Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Rekord Bielsko-Biała – Gwarek Ornontowice
MRKS Czechowice-Dziedzice – Zapora Porąbka
Nadwiślan Góra – Odra II Wodzisław Śląski
Polonia Marklowice – Przyszłość Rogów
LKS Czaniec – Carbo Gliwice
GTS Bojszowy – Unia Racibórz
Grunwald Ruda Śląska – KS Żory
Naprzód Rydułtowy – VACAT

13. kolejka: 16.10.2010 (sobota) godzina 16:00
KS Żory – Naprzód Rydułtowy
Unia Racibórz – Grunwald Ruda Śląska
Carbo Gliwice – GTS Bojszowy
Przyszłość Rogów – LKS Czaniec
Odra II Wodzisław Śląski – Polonia Marklowice
Zapora Porąbka – Nadwiślan Góra
Gwarek Ornontowice – MRKS Czechowice-Dziedzice
Podbeskidzie II Bielsko-Biała – Rekord Bielsko-Biała
AKS Mikołów – VACAT

14. kolejka: 23.10.2010 (sobota) godzina 15:30
AKS Mikołów – Rekord Bielsko-Biała
MRKS Czechowice-Dziedzice – Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Nadwiślan Góra – Gwarek Ornontowice
Polonia Marklowice – Zapora Porąbka
LKS Czaniec – Odra II Wodzisław Śląski
GTS Bojszowy – Przyszłość Rogów
Grunwald Ruda Śląska – Carbo Gliwice
Naprzód Rydułtowy – Unia Racibórz
KS Żory – VACAT

15. kolejka: 30.10.2010 (sobota) godzina 15:30
KS Żory – AKS Mikołów
Carbo Gliwice – Naprzód Rydułtowy
Przyszłość Rogów – Grunwald Ruda Śląska
Odra II Wodzisław Śląski – GTS Bojszowy
Zapora Porąbka – LKS Czaniec
Gwarek Ornontowice – Polonia Marklowice
Podbeskidzie II Bielsko-Biała – Nadwiślan Góra
Rekord Bielsko-Biała – MRKS Czechowice-Dziedzice
Unia Racibórz – VACAT

16. kolejka: 06.11.2010 (sobota) godzina 13:30
AKS Mikołów – MRKS Czechowice-Dziedzice
Nadwiślan Góra – Rekord Bielsko-Biała
Polonia Marklowice – Podbeskidzie II Bielsko-Biała
LKS Czaniec – Gwarek Ornontowice
GTS Bojszowy – Zapora Porąbka
Grunwald Ruda Śląska – Odra II Wodzisław Śląski
Naprzód Rydułtowy – Przyszłość Rogów
KS Żory – Unia Racibórz
Carbo Gliwice – VACAT

17. kolejka: 11.11.2010 (czwartek) godzina 13:30
Unia Racibórz – AKS Mikołów
Carbo Gliwice – KS Żory
Odra II Wodzisław Śląski – Naprzód Rydułtowy
Zapora Porąbka – Grunwald Ruda Śląska
Gwarek Ornontowice – GTS Bojszowy
Podbeskidzie II Bielsko-Biała – LKS Czaniec
Rekord Bielsko-Biała – Polonia Marklowice
MRKS Czechowice-Dziedzice – Nadwiślan Góra
Przyszłość Rogów – VACAT

About OldShaterhan

Twórca portalu, rozkochany w Mikołowie. Interesuje się szeroko pojętą informatyką, z którą chce wiązać swą przyszłość. Obecnie student I roku informatyki na Politechnice Śląskiej, martwi się jednak o dojazd na zajęcia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *