Rozgrywki siatkówki

Rozgrywki siatkówkiW lutym ruszają rozgrywki drużyn sekcji siatkówki. W ramach kolejnych etapów zgodnie z terminarzami rozgrywek Śląskiego Związku Piłki Siatkowej będziemy obserwować zmagania młodziczek z KS Burza Borowa Wieś oraz kadetów i juniorów z MOSiR Mikołów.

Drużyna IV Ligi seniorek z KS Burza Borowa Wieś także od lutego rozpoczyna rozgrywki  ligowe lecz pierwsze 4 kolejki rozegra na wyjeździe.

W mikołowskiej hali nasze zawodniczki będziemy mogli dopingować dopiero 26 lutego w sobotę o godz. 17:00 kiedy podejmować będą drużynę STS Victoria II Lubliniec. Poniżej podajemy terminy najbliższych zawodów młodziczek, kadetów i juniorów.

  • młodziczki KS Burza Borowa Wieś 05.02.2011 sobota o godz. 900 w Hali Sportowej MOSiR Mikołów zmierzą się z drużynami młodziczek Silesia Volley 3 oraz z UKS Jedynka Siewierz;
  • juniorzy MOSiR Mikołów 02 lutego w  środę na wyjeździe rozegrają mecz z STS Lubliniec zaś 09.02.2011 w środę o godz. 1800 w Hali Sportowej MOSiR Mikołów podejmować będą drużynę MCKiS Jaworzno;
  • kadeci w piątek 04 lutego w Zabrzu zmierzą się z drużyną kadetów SV MOSiR Zabrze a w czwartek  10 lutego o godz.1700 w mikołowskiej hali rozegrają mecz z MCKiS I Jaworzno.

Wszystkich sympatyków siatkówki zapraszamy na mecze naszych zawodniczek  i zawodników.

About OldShaterhan

Twórca portalu, rozkochany w Mikołowie. Interesuje się szeroko pojętą informatyką, z którą chce wiązać swą przyszłość. Obecnie student I roku informatyki na Politechnice Śląskiej, martwi się jednak o dojazd na zajęcia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *